Hotel Helios je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách. Díky své poloze je jedinečným místem pro kombinaci wellness a romantických pobytů, pořádání svateb i rodinných, či firemních oslav.

 

Hotel Helios Vám ve svém komplexu nabízí uspořádání svatebního dne od svatebního obřadu, hostiny v hotelové restauraci až po ubytování v moderně zařízených hotelových pokojích a apartmánech.

Hledáte-li kouzelné a zcela netradiční prostředí,   můžete si své „ Ano“ říct pod širým nebem v naší hotelové zahradě, plné stromů, zeleně a rybníčků.
Nebo svůj snový den můžete oslavit párty v bazénu s obsluhou až do vody! Helios pro Vás připraví další skvělá překvapení, která učiní  Váš  Velký Den nezapomenutelným!

Hotel Helios nabízí celoroční komfortní ubytování v pokojích i apartmánech s kapacitou 64 lůžek, velkou restauraci s dvěma salónky a venkovní terasou, rozsáhlé welness centrum, konferenční prostory, volnočasové aktivity i velkou hotelovou zahradu.

Wellness centrum hotelu Helios se rozkládá na ploše 500 m2. Hoteloví hosté mají celoročně k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén s vodními atrakcemi o velikosti 12 x 6 m2, dětské brouzdaliště ,  whirlpool s výhledem na Obří skály, kneippův masážní chodník, sauny / infrasauna, finská sauna, parní lázeň s možností solné a aromaterapie /, zážitkové sprchy, odpočívárnu, venkovní terasu s lehátky a bazénový bar.

Hotelová zahrada  skýtá velké množství relaxace i sportovního vyžití. Můžete zde načerpat energii u jednoho ze tří rybníků, zasportovat si na víceúčelovém, či petanquovém hřišti, nebo jen posedět při dobrém jídle a pití na letní terase. Děti mohou navštívit dětské hřiště s pískovištěm a různými průlezkami umístěné na dobře viditelném místě před letní terasou.

Kontakt

Telefon: 775 775 942

E-mail: helios@heliosjeseniky.cz

Internet: www.hotelhelios.cz

Adresa: Hotel Helios, 790 61 Lipová-lázně 25  Mapa

Fotogalerie